Battery Extender

Battery Extender 1.12

Wyciśnij więcej energii ze swojej baterii

Zalety

  • Rzeczywiście działa
  • Możliwość ustawienia własnego profilu
  • Grafiki porównawcze

Wady

  • Brak

Doskonały
9

Battery Extender to bardzo ciekawy program pozwalający wydłużyć czas pracy baterii. Nie jest to magiczna sztuczka, a w rzeczywistości działające rozwiązanie.

Battery Extender nie zwiększa pojemności baterii, ani nie ładuje jej w żaden magiczny sposób. Aplikacja zarządza procesami w telefonie, wyłączając te, które nie są w danym momencie potrzebne.. Pozwala to zaoszczędzić cenną energię. Program może przyciemnić podświetlenie ekranu, dezaktywować GPS lub wyłączyć aplikacje działającą w tle.

Korzystanie z Battery Extender nie jest skomplikowane. Program umożliwia wybranie jednego z kilku trybów zarządzanie energią. Można je dowolnie edytować dostosowując do własnych potrzeb niektóre ustawienia. Poświęcenie na to kilku chwil bardzo się opłaca. Telefon rzeczywiście domaga się ładowania po dłuższym okresie niż zwykle. Różnica nie wynosi może 30% jak zachwala producent Battery Extender, ale jest rzeczywiście zauważalna.

Battery Extender to dobry sposób na wydłużenie okresu jaki telefon wytrzymuje bez ładowania. Nie czyni cudów, ale jeśli zapomnimy ładowarki, może być zbawienny.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na Symbian

Więcej
Battery Extender

Download

Battery Extender 1.12

Opinie użytkowników o Battery Extender